Wyszukaj:

Klasyczne spodnie ciążowe - z zwężoną nogawką PODAREK LATA/Rozm.XL/

Wybierz rozmiar

Klasyczne spodnie ciążowe - z zwężoną nogawką PODAREK LATA/Rozm.XL/

Cena: 49,00 PLN
159,00 PLN
SYMBOL: 369 Spodnie grafit
KOLOR: grafit
MATERIAŁ: bawełna/ poliester
Bawełna - tkanina wykonana z naturalnych włókien otaczających nasiona rośliny bawełna(Gossypium).Charakteryzuje się miękkością,trwałością i wytrzymałością.Posiada walory antyalergiczne.
Poliester - tkanina wykonana z mocnych włókien chemicznych.Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i łatwością pielęgnacji.Nie kurczy się i nie jest podatny na zagniecenia.

INSPIRACJA: Elegancja w ciąży / Wygoda
Elegancja w ciąży: Współczesna kobieta w ciąży coraz częściej prowadzi aktywny tryb życia zawodowego i towarzyskiego. W kolekcji wiosna-lato projektanci Niveny proponują szereg fasonów, które mają podkreślić szyk, styl i elegancję. Dominują połączenia bieli i czerni, czyli klasyka mody. Ożywiane są przez intensywne, kontrastowe kolory nawiązujące do sezonu.
Wygoda: Projektanci NIVENY uznali, że komfort i wygoda to dla kobiet w ciąży podstawa dobrego samopoczucia. Stąd największą uwagę przy projektowaniu całej kolekcji zwrócono właśnie na wygodę ubiorów.
STYL: Casual / Prestige
Casual - codzienny, luźny, nieformalny styl preferowany przez kobiety, które zwracają szczególną uwagę na estetykę, komfort i wygodę noszenia odzieży.
Prestige - styl formalny przeznaczony na okazje wymagające podkreślenia prestiżu wykonywanego zawodu lub konkretnej sytacji. Z jednej strony ubiory do pracy biurowej, z drugiej zaś eleganckie i szykowne kreacje imprezowe. Krawiectwo na najwyższym poziomie.
PROPOZYCJA STYLIZACJI: W wygodnym stylu casual stylista Niveny proponuje połączenie z bluzkami dzianinowymi. W wersji eleganckiej proponuje nosić z różnymi koszulami.


Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również:

S

Cena: 159,00 PLN
34,00 PLN

S

Cena: 139,00 PLN
18,00 PLN

XL

Cena: 119,00 PLN
49,00 PLN

XL

Cena: 129,00 PLN
44,00 PLN

Koszyk Nivenki

Wartość:
0,00 PLN
Ilość:
0

Logowanie

login  
hasło  

Koszty wysyłki

Poczta polska /PACZKA24
14,00 PLN
- Pobranie
Poczta Polska/PACZKA 48
9,80 PLN
- Pobranie

NewsletterProducer of pregnancy clothes
Gomulin 45 k/Piotrkowa Tryb.
97-371, Wola Krzysztoporska
POLAND

tel +48 44 615 32 76
fax +48 44 615 32 77

Na skróty