Wyszukaj:

Koszula ciążowa beżowa z wieloma falbankami z przodu.(tania).Wyprzedaż/Rozm. M,L,XL/(tania)

Wybierz rozmiar

Koszula ciążowa beżowa z wieloma falbankami z przodu.(tania).Wyprzedaż/Rozm. M,L,XL/(tania)

Cena: 39,00 PLN
0,00 PLN
SYMBOL: 517D Koszula beżowa z wieloma falbankami z przodu. Wyprzedaż-outlet.
KOLOR: beż
MATERIAŁ: bawełna / elastan
Bawełna - tkanina wykonana z naturalnych włókien otaczających nasiona rośliny bawełna(Gossypium).Charakteryzuje się miękkością,trwałością i wytrzymałością.Posiada walory antyalergiczne.
Elastan - włókna elastyczne,charakteryzujące się tzw."całkowitym powrotem elastycznym".Odznacza się bardzo dużą wytrzymałością na zerwania.

INSPIRACJE: A'LA MARLENA DIETRICH / ELEGANCJA W CIĄŻY
A'LA MARLENA DIETRICH
Jedną z inspiracji sezonu projektantów Niveny był styl legedarnej Marleny Dietrich. Biel, szarość, czerń, proste kroje, elementy garderoby męskiej -wykwintna klasyka dla wymagających.
ELEGANCJA W CIĄŻY
Współczesna kobieta w ciąży coraz częściej prowadzi aktywny tryb życia zawodowego i towarzyskiego. Zwrócili na to uwagę projektanci Niveny proponując szereg fasonów, które mają podkreślić szyk, styl i elegancję.

STYL: Casual / Prestige
Casual - codzienny, luźny, nieformalny styl preferowany wśród ubrań ciążowych przez kobiety, które zwracają szczególną uwagę na estetykę, komfort i wygodę noszenia odzieży.
Prestige - styl formalny przeznaczony na okazje wymagające podkreślenia prestiżu wykonywanego zawodu lub konkretnej sytacji. Z jednej strony ubiory ciążowe do pracy biurowej, z drugiej zaś eleganckie i szykowne kreacje imprezowe. Krawiectwo na najwyższym poziomie.
PROPOZYCJA STYLIZACJI: W wygodnym stylu casual stylista Niveny proponuje połączenie z czarnymi sztruksami lub ciemnymi jeansami. Aby podkreślić szyk i elegancję warto założyć klasyczne czarne spodnie materiałowe zaprasowane "w kant".

Koszyk Nivenki

Wartość:
0,00 PLN
Ilość:
0

Logowanie

login  
hasło  

Koszty wysyłki

Poczta polska /PACZKA24
14,00 PLN
- Pobranie
Poczta Polska/PACZKA 48
9,80 PLN
- Pobranie

NewsletterProducer of pregnancy clothes
Gomulin 45 k/Piotrkowa Tryb.
97-371, Wola Krzysztoporska
POLAND

tel +48 44 615 32 76
fax +48 44 615 32 77

Na skróty