Wyszukaj:

Spodnie ciążowe z zielonego sztruksu-WIELKA WYPRZEDAŻ!!!/rozm.XXL/

Wybierz rozmiar

Spodnie ciążowe z zielonego sztruksu-WIELKA WYPRZEDAŻ!!!/rozm.XXL/

Cena: 36,00 PLN
169,00 PLN
SYMBOL: 302 Spodnie z zielonego sztruksu
KOLOR:zielony
Bawełna - tkanina wykonana z naturalnych włókien otaczających nasiona rośliny bawełna(Gossypium).Charakteryzuje się miękkością,trwałością i wytrzymałością.Posiada walory antyalergiczne.
INSPIRACJA: Wygoda / Elegancja w ciąży
Wygoda: Projektanci Niveny uznali, że komfort i wygoda to dla kobiet w ciąży podstawa dobrego samopoczucia. Stąd największą uwagę przy projektowaniu całej kolekcji zwrócono właśnie na wygodę ubiorów.
Elegancja w ciąży: Współczesna kobieta w ciąży coraz częściej prowadzi aktywny tryb życia zawodowego i towarzyskiego. Zwrócili na to uwagę projektanci Niveny proponując szereg fasonów, które mają podkreślić szyk, styl i elegancję.
OPIS:Spodnie mają szerokie nogawki. U góry panel dzianinowy z wszytą gumą "ciążową", tzn. z dziurkami co 2,5cm, umożliwiającymi regulację obwodu spodni wraz z rozwojem przyszłej mamy.

STYL: Casual / Prestige
Casual - codzienny, luźny, nieformalny, styl preferowany przez kobiety, które zwracają szczególną uwagę na estetykę, komfort i wygodę noszenia odzieży.
Prestige - styl formalny przeznaczony na okazje wymagające podkreślenia prestiżu wykonywanego zawodu lub konkretnej sytacji. Z jednej strony ubiory do pracy biurowej, z drugiej zaś eleganckie i szykowne kreacje imprezowe. Krawiectwo na najwyższym poziomie.
PROPOZYCJA STYLIZACJI: Świetnie pasuje do kontrastowych białych koszul, do których stylista Niveny proponuje dodatkowo białe kozaki i czarne dodatki - efekt fascynujący. Ponadto w wygodnym stylu casual można nosić z bluzkami dzianinowymi.

Koszyk Nivenki

Wartość:
0,00 PLN
Ilość:
0

Logowanie

login  
hasło  

Koszty wysyłki

Poczta polska /PACZKA24
14,00 PLN
- Pobranie
Poczta Polska/PACZKA 48
9,80 PLN
- Pobranie

NewsletterProducer of pregnancy clothes
Gomulin 45 k/Piotrkowa Tryb.
97-371, Wola Krzysztoporska
POLAND

tel +48 44 615 32 76
fax +48 44 615 32 77

Na skróty