Wyszukaj:

Tuniko-bluzka ciążowa (tania) z efektownym szalem. Wyprzedaż 70%!/Rozm.L, XL/

Wybierz rozmiar

Tuniko-bluzka ciążowa (tania) z efektownym szalem. Wyprzedaż 70%!/Rozm.L, XL/

Cena: 25,00 PLN
99,00 PLN
SYMBOL:825k Tuniko-bluzka szaro-czarno-bordowa kratka.Wyprzedaż-outlet.
KOLOR: szaro-czarno-bordowa kratka
STYL: Casual / Fashion
Casual - codzienny, luźny, nieformalny, wsród ubrań ciążowych i nie tylko, styl preferowany przez kobiety, które zwracają szczególną uwagę na estetykę, komfort i wygodę noszenia odzieży.
Fashion - styl dla kobiet, które w ubiorach ciążowych również kochają modę, chcą czerpać z niej jak najwięcej i nie boją się wyróżniać odrobiną ekstrawagancji. Kolorystyka, wzór, sylwetka, temat i inspiracja - wszystko zgodne z aktualnymi tendencjami światowych wybiegów mody.

MATERIAŁ:tkanina- bawełna/elastan
Bawełna - tkanina wykonana z naturalnych włókien otaczających nasiona rośliny bawełna(Gossypium).Charakteryzuje się miękkością,trwałością i wytrzymałością.Posiada walory antyalergiczne.
Elastan - włókna elastyczne,charakteryzujące się tzw."całkowitym powrotem elastycznym".Odznacza się bardzo dużą wytrzymałością na zerwania.

PROPOZYCJA STYLIZACJI: Sukienka nadaje się do noszenia zarówną zimą jak i latem. Podczas chłodniejszych dni stylista Niveny proponuje nosić pod spodem bluzki dzianinowe. Jeśli nie chcesz się wyróżniać możesz zakładać stonowane kolory, jeśli masz ochotę na odrobinę ekstrawagancji wybierz kolory kontrastowe.

Koszyk Nivenki

Wartość:
0,00 PLN
Ilość:
0

Logowanie

login  
hasło  

Koszty wysyłki

Poczta polska /PACZKA24
14,00 PLN
- Pobranie
Poczta Polska/PACZKA 48
9,80 PLN
- Pobranie

NewsletterProducer of pregnancy clothes
Gomulin 45 k/Piotrkowa Tryb.
97-371, Wola Krzysztoporska
POLAND

tel +48 44 615 32 76
fax +48 44 615 32 77

Na skróty