Wyszukaj:

Eleganckie rybaczki ciążowe (tanie) szare. Wyprzedaż 80%! /Rozm.S, M/

Wybierz rozmiar

Eleganckie rybaczki ciążowe (tanie) szare. Wyprzedaż 80%! /Rozm.S, M/

Cena: 20,00 PLN
69,00 PLN
SYMBOL: 344 Eleganckie rybaczki ciążowe szare. Wyprzedaż-outlet.
KOLOR: szary
STYL: Casual / Prestige
Casual - codzienny, luźny, nieformalny styl preferowany wśród ubiorów ciążowych -i nie tylko - przez kobiety, które zwracają szczególną uwagę na estetykę, komfort i wygodę noszenia odzieży.
Prestige - styl formalny ubrań ciążowych przeznaczony na okazje wymagające podkreślenia prestiżu wykonywanego zawodu lub konkretnej sytacji. Z jednej strony ubiory do pracy biurowej, z drugiej zaś eleganckie i szykowne kreacje imprezowe. Krawiectwo na najwyższym poziomie.

MATERIAŁ: bawełna/z dom.wł.synt./
Bawełna - tkanina wykonana z naturalnych włókien otaczających nasiona rośliny bawełna(Gossypium).Charakteryzuje się miękkością,trwałością i wytrzymałością.Posiada walory antyalergiczne.
Poliester - tkanina wykonana z mocnych włókien chemicznych.Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i łatwością pielęgnacji.Nie kurczy się i nie jest podatny na zagniecenia.
INSPIRACJA: Elegancja w ciąży / Wygoda
Elegancja w ciąży: Współczesna kobieta w ciąży coraz częściej prowadzi aktywny tryb życia zawodowego i towarzyskiego. W kolekcji wiosna-lato projektanci Niveny proponują szereg fasonów, które mają podkreślić szyk, styl i elegancję. Dominują połączenia bieli i czerni, czyli klasyka mody. Ożywiane są przez intensywne, kontrastowe kolory nawiązujące do sezonu.

Koszyk Nivenki

Wartość:
0,00 PLN
Ilość:
0

Logowanie

login  
hasło  

Koszty wysyłki

Poczta polska /PACZKA24
14,00 PLN
- Pobranie
Poczta Polska/PACZKA 48
9,80 PLN
- Pobranie

NewsletterProducer of pregnancy clothes
Gomulin 45 k/Piotrkowa Tryb.
97-371, Wola Krzysztoporska
POLAND

tel +48 44 615 32 76
fax +48 44 615 32 77

Na skróty