Wyszukaj:

Malinowa (tania) bluzka ciążowa z niebanalnym elementem imitującym wiązanie i troczkami do eksponowania brzuszka.Wyprzedaż 70%! /Rozm.L/

Wybierz rozmiar
Zobacz inne kolory tego produktu:

Malinowa (tania) bluzka ciążowa z niebanalnym elementem imitującym wiązanie i troczkami do eksponowania brzuszka.Wyprzedaż 70%! /Rozm.L/

Cena: 29,00 PLN
99,00 PLN
SYMBOL: 434k Bluzka ciążowa malina. Wyprzedaż-outlet.
KOLOR: malinowy
STYL: Casual / Fashion
Casual - codzienny, luźny, nieformalny, wsród ubrań ciążowych i nie tylko, styl preferowany przez kobiety, które zwracają szczególną uwagę na estetykę, komfort i wygodę noszenia odzieży.
Fashion - styl dla kobiet, które w ubiorach ciążowych również kochają modę, chcą czerpać z niej jak najwięcej i nie boją się wyróżniać odrobiną ekstrawagancji. Kolorystyka, wzór, sylwetka, temat i inspiracja - wszystko zgodne z aktualnymi tendencjami światowych wybiegów mody.

MATERIAŁ: wiskoza/ elastan
Wiskoza - elastyczna,mięsista,bardzo przyjemna w dotyku dzianina.Otrzymywana jest z naturalnych,celulozowych mas drzewnych uszlachetnianych obróbką chemiczną.Charakteryzuje się wytrzymałością i trwałością.
Elastan - włókna elastyczne,charakteryzujące się tzw."całkowitym powrotem elastycznym".Odznacza się bardzo dużą wytrzymałością na zerwania.
INSPIRACJE: OŻYWCZA MOC KOLORU / KARMIENIE PIERSIĄ
OŻYWCZA MOC KOLORU: Czy może coś dodac nam więcej energii niż otaczające nas piękno ożywczych barw. Projektanci NIVENY przenosząc tę zasadę na grunt mody proponują w kolekcji
KARMIENIE PIERSIĄ: Projektanci marki NIVENA zwrócili uwagę na coraz powszechniejszą praktykę karmienia niemowląt piersią.W kolekcji zaprojektowano kilka modeli,których podstawowym wymogiem była wygoda podczas karmienia.
PROPOZYCJA STYLIZACJI: Projektanci Niveny proponują połączenie z różnego rodzaju jeansami. Jeśli chcesz wyglądać bardziej "modowo" wybierz jeansy z licznymi przeszyciami i przetarciami, jeśli natomiast potrzebujesz wygody wybieraj modele w stylu "casual".

Koszyk Nivenki

Wartość:
0,00 PLN
Ilość:
0

Logowanie

login  
hasło  

Koszty wysyłki

Poczta polska /PACZKA24
14,00 PLN
- Pobranie
Poczta Polska/PACZKA 48
9,80 PLN
- Pobranie

NewsletterProducer of pregnancy clothes
Gomulin 45 k/Piotrkowa Tryb.
97-371, Wola Krzysztoporska
POLAND

tel +48 44 615 32 76
fax +48 44 615 32 77

Na skróty